Hei, olemme JPP-Soft

100%

IT-alan ammattilaisia

Digitaalisen maailman huippuosaaja -
JPP-Soft Oy

Meillä on 24 vuoden kokemus digitaalisten palveluiden suunnittelusta, toteutuksesta ja onnistuneista käyttöönotoista sekä järjestelmätoimittajana, että ohjelmistokehitystalona. Tänä päivänä palveluihimme ja asiantuntijoihimme luottavat yli 150 asiakasta ympäri Suomen.

Hallinto

Tero Suominen

CEO
tero.suominen@jppsoft.fi
050 5748 234

IoT / Hallinto

Mika Heini

IoT Business Area Manager
mika.heini@jppsoft.fi
040 5787 399

Myynti / Hallinto

Jani Laakso

Sales and Marketing Manager
jani.laakso@jppsoft.fi
040 1837 447

Asiakaspalvelu

Elina Vehniäinen

Customer Care Specialist
elina.vehniainen@jppsoft.fi
020 7417 760

Tuotanto / Hallinto

Jari Nietula

Production Manager
jari.nietula@jppsoft.fi
044 2899 526

Tietojärjestelmät

Jari-Pekka Koivisto

System Specialist
jari-pekka.koivisto@jppsoft.fi
044 7810 042

UI / UX / web-kehitys

Juha Kerminen

Web Designer
juha.kerminen@jppsoft.fi
044 2899 839

Web-kehitys

Matti Uusitalo

Web Designer
matti.uusitalo@jppsoft.fi
044 0891 215

Web-kehitys

Outi Heinonen

Web Designer
outi.heinonen@jppsoft.fi
044 2899 553

Ohjelmointi

Kimmo Salonen

Software Developer
kimmo.salonen@jppsoft.fi
044 3411 171

Ohjelmointi

Ari Kilpeläinen

Software Developer
ari.kilpelainen@jppsoft.fi
044 7799 775

Ohjelmointi

Elena Yunolaynen

Software Developer
elena.yunolaynen@jppsoft.fi
044 2899 907

Ohjelmointi

Pasi Pohjola

Software Developer
pasi.pohjola@jppsoft.fi
044 2899 759

Ohjelmointi

Arto Hiltunen

Software Developer
arto.hiltunen@jppsoft.fi
040 3561 115

Ohjelmointi

Virpi Partanen

Software Developer
virpi.partanen@jppsoft.fi
040 7675 229

Ohjelmointi

Heikki Saarinen

Software Developer
heikki.saarinen@jppsoft.fi
044 7810 744

Asiakkaan liiketoiminnan kehittämistä vuodesta -92
 

Ryhmä alan huippuosaajia

25 vuotta ja yli 1000 projektia

10 vuoden kokemus IoT –projekteista

Useita kansainvälisiä tunnustuksia

10 000 kuppia kahvia vuodessa

150 asiakasta ympäri Suomen

30 000 koodiriviä päivässä

2,1 M€ liikevaihto 

Yhteystiedot

JPP-Soft Oy

Hennalankatu 71, 15810 Lahti
Puh. 020 7417 760
asiakaspalvelu@jppsoft.fi

Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi, niin suunnitellaan juuri sinulle sopiva ratkaisu

Please write no text here
*
*
Koodia Suomesta Microsoft silver collaboration